bayan sohbet arkadaş arıyorum

Senin hala bir kız arkadaşın yok mu? Derdini paylaşabileceğin, elini tutup gezebileceğin bir kız arkadaşın olsa fena mı olurdu? Artık herkesin bir kız arkadaşı var mutlaka. Senin Kız Arkadaşında seni Sohbet Hattında bekliyor.

Şimdi bu numaradan 00322 588 95 99 sohbet hattını ara ve capcanlı, heyecanlı kız arkadaşınla konuşmaya başla. Sabahtan beri kız arkadaşın telefonun başında seni bekliyor. Ama bu seferlik sana küsmedi merak etme.  Yalnız biraz kırıldığını söyleyebilirim. Ee kızlar böyle nazlıdır alışacaksın. Hemen onu bu 00322 588 95 99 Ucuz Numaradan ara ve gönlünü al. Yok canım öyle pahalı hediyelere falan gerek yok. Tek istediği senin birkaç güzel sözün. Kız arkadaşın seni Sohbet Hattında bekliyor, hemen ara. Böyle güzel bir kızı bir daha bulamazsın. Baksana tek derdi seninle konuşmak. Ne kadar tatlı değil mi?

Geç kaldığın her dakika onun kalbini biraz daha kırdığını unutma bu arada. Biliyorsun bu devirde kız bulmak çok zor. Kız arkadaşını kaybetmek istemiyorsan sohbet hattındaki kız arkadaşını bu numaradan hemen ara.